Supersuositut ilmaishieronnat!

Ripsakkaa talvipäivää Joensuun Hierojakoululta!

Vuotuiset ilmaishieronnat lähestyvät jälleen! Ennen kuin tammikuussa aloittaneet opiskelijat päästetään asiakastyön pariin, SINULLA on mahdollisuus niinsanotusti ”sisäänajaa” opiskelija 25 minuutin ilmaisella hieronnalla.

Ilmaishierontoja on kaikkiaan neljänä eri päivänä.

27.2 tiistaina klo 12-16
28.2 keskiviikkona klo 12-16
1.3 torstaina klo 8-12
7.4. lauantaina klo 12-16

Otamme vastaan yhteydenottoja 13.2. tiistaista klo 8 eteenpäin! Aikoja tarjotaan yksi per asiakas. Voit varata hierontasi käymällä paikanpäällä tutussa osoitteessa Kauppakatu 23A:ssa tai soittamalla puh. 040 18 15 222.

Ilmaishierontainfon löydät myös facebookista, www.facebook.com/joensuunhierojakoulu 😉

Nähdään hierontojen parissa!
Terkuin,
Jarno Juntunen / Joensuun Hierojakoulu


Tagit:

Viimeisimmät artikkelit