Talven aikana Joensuussa

Talvella tapahtuu! 
Vähemmän kuin yleensä, mutta tapahtuu.

Vuoden 2018 kurssilaiset valmistuvat nivelnäyttöjen jälkeen joulukuun puolivälissä. Tämä luonnollisesti johtaa siihen, että opiskelijahierontojen tarjonta vähenee rutkasti, ennen vuoden 2019 kurssin opiskelijahierontojen alkamista [ 1.3.2019! 😉 ]

But fear not, my friends!

Tästä voisi myös päätellä, että opiskelijat ovat juuri parhaimmillaan ja ammattitaitoisimmillaan! 26.11 – 8.12 väli (viikot 48 ja 49) on vielä käytettävissänne. Kyllä, myös viikonloput!
Käy hoitamassa itseäsi, tai vinkkaa ystävälle, että nyt suapi edullisesti todella laadukasta palvelua ☺️
Viimeisin rutistus käydään 10.-13.12. Tällöin opiskelijat suorittavat Nivelten liikkuvuuden edistäminen -tutkinnon osan. Tähän näyttötilanteeseen tarvitsemme asiakkaita joilla on liikerajoite, kipua, tai muuta ongelmaa jonkun nivelen alueella. Soita 040 18 15 222, tai tule paikanpäälle poikkeamaan, jos haluat tietää lisää!

Ammatinharjoittajat palvelevat sinua tarmokkaasti vuoden ympäri! Heidän tarjontaansa pääset käsiksi nettiajanvarauksella tai paikanpäältä sopimalla. 

 

 

Onneksi kohta piäsöö hiihtämmään.

talvi hieronta urheilu kävely ulkoilu terveys hyvinvointi


Tagit:

Viimeisimmät artikkelit