Turvallista hierontaa

Hyvinvoinnin asialla

Asiakasturvallisuus on sosiaali- ja terveysalan vankka kivijalka. Asiakkaan terveydentilan selvittäminen kuuluu jokaisen nykyisen ja tulevan ammattilaisen vakiotervehdykseen. Tarkoituksena on kuitenkin edistää toimintakykyä, eikö? 

Kun tulet meille hierontahoitoon, voit tulla turvallisin mielin. Henkilökuntamme ohjaa toimintaa niin, että ylimääräisiltä kontakteilta vältyttäisiin. Vastuuntuntoisesti toimiminen on poikkeuksellisina aikoina erityisen merkityksellinen arvo, ja tätä ajatusta pyrimme vahvistamaan myös omalla esimerkillämme.

Asiakkailtamme toivomme samaa vastuunkantoa. Meillä käydessänne pyydämme käyttämään kasvomaskia ja ylläpitämään turvavälejä, sekä huolehtimaan hygieniasta.

 

Opiskelija- ja ammatinharjoittajien palveluja tarjotaan toistaiseksi porrastetusti:

Opiskelijahieronnat

Ma-ke klo 16-20
To-pe klo 8-12

Sekä joka toisena viikonvaihteena:
Pe klo 16-20
La klo 8-12
Su klo 12-16

Ammatinharjoittajat

Palvelevat tutusti ja turvallisesti sekä Koskikadun että Keskuskujan tiloissa sopimuksen mukaan!

 

Turvallista kevättä ja tervetuloa hierontaan! =) 

Varaa aika

Viimeisimmät artikkelit